Aktualności

Dziękujemy za obecność wszystkim pracownikom Zespołu Szkół Specjalnych w Lesznie, którzy razem ze Stowarzyszeniem Razem z Nami zorganizowali tegoroczne atrakcje w czasie trwania Aktywnego Obywatelskiego Leszna.

Tuż przed zbliżającymi się Wakacjami rozstrzygnięto logopedyczny konkurs dla klas ZSS " Siła oddechu - siłą w mówieniu".

 

Już są, przyleciały... 🐦🐦🐦 - nagrody za przepiękne występy w konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie RAZEM z NAMI "Powitajmy Wiosnę wierszem i piosenką" 💚☀️💚

 

Druga odsłona kreatywnych warsztatów czytelniczych "Wierszem malowane - Wiosenne nastroje" w Zespole szkół Specjalnych w Lesznie. Wspaniała inicjatywa we współpracy z naszym Stowarzyszeniem.

Dziś wsparliśmy Warsztaty „Wierszem malowane – Wiosenne nastroje”

Rodzina tu zaczyna się życie. Tu tworzymy nasze wspólne szczęście. Razem mamy wszystko. Rodzina to największy skarb. Naszym Uczniom i ich cudownym Rodzinom życzymy pięknego dnia nie tylko dzisiaj. Każdego dnia obdarzajcie się miłością zrozumieniem i czułością. Niech każdy dzień będzie wypełniony ciepłem i bliskością, promykami szczęścia, które wywołają uśmiech na Waszych twarzach.

W Zespole Szkół Specjalnych odbyły się warsztaty z okazji Dnia Matki. Materiały potrzebne do wykonania prac ufundowało nasze Stowarzyszenie. Uczniowie chętnie opisali swoje Mamy oraz wykonali upominki dla Mam. Wszystkim Mamom z okazji ich święta życzymy 100 lat!

Nasze Stowarzyszenie Razem z Nami oraz Zespół Szkół Specjalnych w Lesznie dołączyły do ogólnopolskiej akcji #mamgodność!

Kochani Przyjaciele, Rodzice, drogie Dzieci! Zyczymy Wam wszystkim pogody ducha i wiosennej aury na czas nadchodzących Świąt. Niech upłyną Wam w rodzinnej atmosferze i nadziei na lepsze, zdrowsze czasy. Może ten świąteczny czas wypełni nam wszystkim ciekawa ksiażka albo dobry film oraz smaki i zapachy rodzinnego wielkanocnego stołu.
Bądźmy zdrowi, cierpliwi i pełni nadziei:)
Zarząd i Stowarzyszenie "Razem z Nami"

W Zespole Szkół Specjalnych odbyły się warsztaty o tematyce wielkanocnej. Uczniowie chętnie ozdabiali drewniane zające i kolorowali prace wielkanocne związane z kodowaniem. Materiały do tych warsztatów ufundowało nasze stowarzyszenie. Piękna robota.

Za oknem coraz częściej można dostrzec promienie słońca, więc nasze myśli krążą wokół wiosny i zbliżającej się Wielkanocy. W związku z tym w klasie IV-V-VI UZ odbyły się zajęcia, na których uczniowie wykonali wiosenne dekoracje. Dzieci dołożyły wszelkich starań, aby wykonane prace były jak najpiękniejsze.

Kochani, zbliża się ten szczególny czas, kiedy oprócz wielkiej sympatii, którą tak często nam okazujecie i która jest dla nas ogromnym wsparciem i dodaje skrzydeł w działaniu, będziecie mogli wspomóc nas darowizną w postaci owego magicznego 1% podatku.

Podkategorie