Kochani, zbliża się ten szczególny czas, kiedy oprócz wielkiej sympatii, którą tak często nam okazujecie i która jest dla nas ogromnym wsparciem i dodaje skrzydeł w działaniu, będziecie mogli wspomóc nas darowizną w postaci owego magicznego 1% podatku.

Nie będziemy ukrywać , jak bardzo na tę pomoc liczymy. Czas pandemii nie powolił nam na żadną społeczną akcję, z której dochód zasiliłby nasze statutowe fundusze. Coraz trudniej nam pomagać a nasz budżet świeci pustkami, zwłaszcza, że zasięg naszych pomocowych działań rozszerzyliśmy o dofinansowanie zakupów potrzebnych do funkcjonowania klasy szpitalnej w naszym mieście oraz oraz artykułów niezbędnych dla pensjonariuszy DPS.
Wierzymy, ze również i tym razem uda nam się dotrzeć do wielu z Państwa, że nasz apel i zwyczajna prosba o pomoc, nie pozostaną bez odzewu i skierują ten wspomniany, magiczny 1% w naszą stronę. Liczymy na to bardzo a dla przypomnienia podajemy garść niezbędnych danych:
LESZCZYŃSKIE STOWARZYSZENIE RAZEM Z NAMI NA RZECZ DZIECI I MŁODZIEŻY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ (KRS: 0000248353)